Людина, яка фанатично-закохана в залізницю, намагається весь свій вільний час присвятити своїй улюбленій справі. Існує багато речей, які можуть допомогти нам перенести частинку залізничної атмосфери до нашої рідної домівки - це різноманітні фотографії, відео, книжки ну і, звісно, наші спогади. У кожної людини в певній мірі існують  свої розвинуті думки, ілюзії, мрії тощо.  Можливо багато з нас мріяли колись побудувати залізницю своєї мрії, стати машиністом локомотива або зануритись на деякий час у певну залізничну епоху і відчути на собі всі особливості того часу. Але, на жаль, не завжди вдається перевтілити наші мрії у реальність. Як здійснити наші мрії? На допомогу приходить чудова електронна розробка американської компанії  «Microsoft» всесвітньо-популярного залізничного симулятору  Microsoft Train Simulator (MSTS). Розроблений у 2000-2001 роках, цей симулятор поступово набирав свою популярність серед прихильників залізниці і сьогодні Ви можете знайти в інтернеті  багато сайтів, присвячених MSTS. У Microsoft Train Simulator Ви маєте чудову змогу відчути себе машиністом цілого поїзда і, обравши собі маршрут, вирушити у віртуальну подорож сталевими магістралями. MSTS - це не тільки гра, як вважають деякі люди, MSTS -  це передусім лабораторія і полігон  водночас, що дозволяють нам при використанні додактових відповідних редакторів створювати віртуальні моделі справжніх локомотивів, вагонів, будувати цілі залізничні магістралі з багаточисельними станціями, перегонами, локомотивними та вагонними депо, створювати реалістичні завдання у вигляді сценаріїв і багато чого іншого на свій смак.

У даному розділі сайту розмова, як раз і піде про цей чудовий всесвітньо-популярний Microsoft Train Simulator.

 

ПІДРОЗДІЛИ ЗА ТЕМОЮ:

 

скріногалерея Microsoft Train Simulator - перегляньте найкращі скріни, зроблені авторським колективом сайту під час віртуальних поїздок залізничними магістралями

ДОПОВНЕННЯ ДО MSTS - завантажте розробки від авторів-розробників нашого сайту на свій комп'ютер, встановіть, запустіть симулятор і насолоджуйтесь!