Про проект

 

 

 

 

 

 

— авторський проект Dmitro_UZ, заснований 6 Січня 2008 року, як об'єднання прихильників залізничного транспорту. За роки існування проекту організовані та проведені десятки поїздок по залізничних лініях, станціях, вузлах, локомотивних депо, музеїв з метою збирання та збереження різноманітної інформації про діяльність залізничного транспорту.  Саме завдяки діяльності проекту долі багатьох людей перетнулись із залізницею, що визначило їхні основні інтереси та напрямки самореалізації в житті. Також, проект спеціалізується на розробці доповнень до Microsoft Train Simulator.

На сторінках нашого сайту Ви можете переглянути та завантажити для особистого користування чималу кількість залізничних фотографій, відео, літератури та доповнень до MSTS.

 

stopplay
 

Довідник користувачеві


 

Група ЗП

"В контакті"

Канал ЗП

 на YouTube

Техпідтримка

 

Новини, привітання, оголошення

 

 04.11.2017 р.

 

Привітання з Днем Залізничника

 

 

Шановні колеги, залізничники! Щиро вітаємо Вас із нашим професійним святом - Днем залізничника України! Хочемо побажати Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, миру та взаємопорозуміння, професійного зросту, стабільності та достатку, а а особливо - наснаги та терпіння в непрості теперішні часи, які, на жаль, настали для Укрзалізниці. Разом із Вами сподіваємося, що наша з Вами галузь ще здобуде чергового періоду свого розквіту й ми з Вами всі будемо пишатися українською залізницею та своєю професією!

Із повагою,

Адміністрація проекту
ЗАЛІЗНИЧНЕ ПЕРЕХРЕСТЯ

4 Листопада 2017 року

 


 

 

 

  01.03.2017 р.
У розділі MSTS викладено електровоз ВЛ80к019 приписки локомотивного депо Гребінка Південної залізниці

 

Електровоз ВЛ80к-019 побудований Новочеркаським електровозобудівним заводом 9 березня 1964 року.
До червня 2009 року працював у локомотивному депо (ТЧ-3) Козятин Південно-Західної залізниці. Після цього був переданий до локомотивного депо (ТЧ-12) Гребінка Південної залізниці.
Станом на 2010 рік локомотив був приписаний до локомотивного депо Гребінка (ТЧ-12) Південної залізниці УЗ й експлуатувався на тягових плечах:

- Гребінка - Дарниця;

- Гребінка – Полтава-Південна.

Ідентифікаційні номери секцій електровоза: 12699021, 12699039.

Зовнішній вигляд електровоза виконаний за фотоматеріалом станом на 28.05.2010 року.