Ласкаво просимо Вас до нашого чату для спілкування в режимі on-line. Спілкування здійснюється за умови роботи серверу через спеціальну програму-клієнт CommFort. Це клієнт-серверна програма, призначена для комунікацій у домашній або корпоративній мережі.

 

Основні функції та переваги чату:

·         Текстовий зв'язок


 CommFort поєднує в собі все, що необхідно для текстового зв'язку між користувачами: канальну архітектуру, обмін повідомленнями, анімовані смайли, дошку оголошень.

·         Обмін зображеннями


 CommFort дозволяє швидко, зручно й ефективно обмінюватися зображеннями. Графічні зображення у форматі
jpg;  jpeg; bmp Ви можете вставляти у загальні, приватні канали шляхом простого перенесення файлу мишею у вікно чату. Повідомлення зображення автоматично стискуються для забезпечення максимальної зручності при мінімальному навантаженні на мережу.

         Обмін файлами


 Якщо Ви підключаєтесь локально до нашого серверу, то за допомогою CommFort у Вас є можливість обмінюватися файлами й папками з іншими користувачами, які теж під’єднані через Вашу локальну мережу з максимально можливою швидкістю й зручністю. У цьому випадку передавання файлу здійснюється простим перетягненням файлу (групи файлів будь-якого формату, папки з файлами) на зображення користувача в списку - і передавання почнеться одразу після підтвердження про приймання відповідним користувачем, якому Ви надсилаєте файл. Просунуті механізми буферизації дозволять максимально ефективно використати ресурси мережі із пропускною здатністю від 32 кб/с до 1000 Мб/с. Система докачки дозволить завершити передачу файлів навіть у випадку обриву зв'язку між користувачами на час до 5 хвилин.

·         Голосовий зв'язок (виклик)


 CommFort забезпечує прямий голосовий зв'язок між двома користувачами. Оптимізація для високошвидкісних мереж дозволила домогтися найвищої якості голосового зв'язку при мінімальних тимчасових затримках. Також, дану функцію можна використовувати для термінового виклику певного користувача до чату, якщо він присутній у чаті.

Технічні особливості

·         Авторизація
 Авторизація через пароль дозволяє надійно закріпити за кожним користувачем свій обліковий запис.

·         Мережа
 Для користувачів з Харкова наш чат працює локально через локальні мережі (
Onet, SaltovNet, Airbites, MaxNet, DataSvit, Vokar та інші партнерські мережі). Для користувачів з інших міст (країн)  наш чат працює через Інтернет.

 Адреса та порт для підключення до серверу

Для всіх користувачів Інтернету адреса для підключення: dmitrouz.dyndns.org , порт: 9740.

.